Totalna Biologia

Totalna Biologia a choroby

"To, co nie ujawnia się w świadomości, powraca jako przeznaczenie."

K.G. Jung

Praca nad sobą metodą Totalnej Biologii / Recall Healing, to świadome składanie historii swojego życia, które daje poczucie większej wolności zarówno Tobie, jak i przyszłym pokoleniom.

Choroba, według Totalnej Biologii, ma swoje uzasadnienie, a mianowicie uzewnętrznia to, czego nie jesteśmy świadomi, co jest ukryte głęboko w naszym wnętrzu. Świadomość tego, co kryje się w nas (nasza prawda), jest pierwszym krokiem do nowego życia, w którym będziemy tym, kim jesteśmy naprawdę. To uwolnienie się od blokad i programów, jakie nam nałożono, gdy byliśmy dziećmi, a także uwolnienie się od programów rodowych naszych przodków.

Według Totalnej Biologii, mózg nigdy się nie myli i wybiera doskonałe biologiczne rozwiązanie, aby utrzymać przy życiu ciało, najdłużej jak to możliwe.

"Choroba jest matematycznie przewidywalnym, bezpośrednim wynikiem emocjonalnych zawirowań."

Dr. Julianna Gelléri

Totalna Biologia za przyczynę choroby uważa konflikt biologiczny, czyli nagły silny stres, budzący dawne konflikty programujące. Konfliktem programującym jest gwałtowny, niespodziewany uraz emocjonalny jakiego doznaliśmy my sami w dzieciństwie lub też nasi przodkowie do 3 pokoleń wstecz (rodzice, dziadkowie, pradziadkowie).
Trzeba tu zaznaczyć, że każdy człowiek inaczej reaguje na tą samą sytuację, a więc nie jest ważna sama sytuacja, ale to jak na nią zareagujemy. A więc to samo odczucie, które będzie towarzyszyć nam w dwóch różnych sytuacjach, wywoła konflikt programujący i aktywujący. Podsumowując, chodzi o subiektywne odczucie, o to jaki dialog wewnętrzny prowadzimy ze sobą w zaistniałej sytuacji.

Odkrywanie konfliktu programującego i aktywującego daną chorobę to złożona praca, która opiera się na analizie rzeczywistości, na którą składają się:

1. Świadomość (10%), czyli to, co widzę i wiem (wygląd i pozory).

2. Podświadomość/nieświadomość (90%):

- Linia życia (własne doświadczenia wstecz do momentu narodzin).

- Projekt/Cel - nieświadomie przyjęty przez dziecko cel, do którego realizacji będzie dążyć. Wynika on ze zdarzeń i emocji, jakie doświadczyli oboje rodzice, lub jedno z nich w okresie programowania (9 miesięcy przed poczęciem, 9 miesięcy ciąży, okoliczności poczęcia, pierwszy rok życia).

- 3 pokolenia wstecz.

Umów się na darmową konsultację wstępną! 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 249 zł
Darmowa dostawa (Kurier DHL) już od 249,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl