Opinie

 


 

Niesamowite, ale sesje z Agnieszką to jest zawsze pewna niespodzianka. Nigdy nie wiesz, gdzie jej zaangażowanie i naturalność w prowadzeniu Cię zaprowadzi. Kończy się to zazwyczaj tak, że robisz zdziwienie i mówisz WOW, nieźle... . Po czym czujesz się lżej i myślisz: ale dobrze było tutaj trafić. Ktoś, kto chce coś w swoim życiu zmienić i już ma za sobą decyzję o tym, aby to zrobić będzie wiedział o czym mówię, jak się spotka i porozmawia z Agnieszką. Zero oceny, podpowiadania, pouczenia. Jesteś jakby w rozmowie sam ze sobą i to jest mega prawdziwe i zawsze odkrywcze. WOW 😊👍.

Paweł K.

Właściciel komisu samochodowego


 

Byłam uczestnikiem paru sesji z Agnieszką. Podczas procesu uświadomiłam sobie w jaki sposób mogę zrealizować swoje cele, jej pytania były trafne, czułam akceptację i bezpieczeństwo. Agnieszka była zawsze świetnie przygotowana i dawała mi przestrzeń do przemyśleń. Dziękuję Ci Agnieszko, tego potrzebowałam.

 

Gosia S.

Kierownik działu projektowego


 

Problem, z którym borykałam się od kilku lat, rozwiązałyśmy w trakcie jednej sesji. Naprawdę jestem pod wrażeniem, bo wcześniej byłam w kilkuletniej terapii, i efekt nie był tak szybki, efektywny i tak oczywisty, jak w metodzie, którą stosuje Agnieszka. To osoba, która przede wszystkim nie ocenia, nie krytykuje, a skupia się na tym, by pomóc! Serdecznie Polecam.

 

Jovita W.

Dietetyk


 

Polecam gorąco współpracę z Panią Agnieszką. Profesjonalne podejście, duża wiedza i umiejętność jej przekazywania. Wystarczyła zaledwie jedna sesja coachingowa, aby odblokować obszary, które utrudniały mój rozwój zawodowy. Bardzo kontaktowa, otwarta, pomocna i skuteczna. Jeżeli masz problemy z rozwojem kariery zawodowej czy biznesu polecam kontakt i współpracę z Panią Agnieszką.

Lucyna T.

Wirtualna Asystentka


 

Konsultacje u Agnieszki to było samo złoto. Swoją wiedzą wyciągnęła ze mnie esencję i już po kilku chwilach miałyśmy "problem" i jego źródło z głowy. Serdecznie polecam!

Ewa A.

Organizatorka przyjęć i konferencji


 

Mam wyznaczony kierunek i wiem, co robić. Wiem, w jakiej kolejności mam wykonać poszczególne kroki. Nie będę się już rzucała pięć kroków do przodu, dwa w bok, a trzy do tyłu i w ten sposób będę ciągle w tym samym punkcie.
Pewne rzeczy trzeba było powiedzieć na głos i wtedy dotarły.
Agnieszka zadaje dobre pytania,a wszystkie odpowiedzi są w nas.
Polecam całym sercem!


Emilia G.

Agent ubezpieczeniowy

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 249 zł
Darmowa dostawa (Kurier DHL) już od 249,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl