O mnie

 Agnieszka Milewska

Agnieszka Milewska

Specjalista ds. żywienia
Life & Diet Coach
Totalna Biologia


 Absolwentka szkolenia praktycznego Physioquanta z medycyny integracyjnej oraz platformy SO/check.
 Absolwentka Instytutu Dietetyki i Promocji Zdrowia – Dietetyka I stopnia oraz Praktyka w indywidualnym poradnictwie żywieniowym.
 Absolwentka Szkoły Coachów Meritum - Certyfikowany Coach, w trakcie procesu ubiegania się o akredytację ICF (International Coach Federation).
 Absolwentka Instytutu Wiedzy Waleologicznej – Totalna Biologia® Basic Level, w trakcie procesu do uzyskania tytułu facylitatora Recall Healing®.
 Absolwentka kursów z rozwoju osobistego i duchowego. W nieustannej pracy nad sobą i terapii własnej dla bycia skutecznym coachem i edukatorem.
 Absolwentka Høgskole i Hedmark w Norwegii „Offentlig saksbehandling” (Zarządzanie sprawami publicznymi).
Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości na kierunku ekonomiczno-informatycznym w zakresie zastosowania informatyki w przedsiębiorstwie.

 Certyfikaty i dyplomy

 

Własne problemy zdrowotne ponad 20 lat temu nakierowały mnie na szukanie skutecznych i przede wszystkim naturalnych sposobów na dojście do zdrowia oraz na odkrywanie tajemnic życia i śmierci. Po kilku latach zgłębiania tej wiedzy postanowiłam edukować się w kierunku tych narzędzi, które uznałam za bardzo ciekawe i skuteczne. Ostatecznie odkryłam, że poszerzanie świadomości, uwolnienie zamrożonych emocji z dzieciństwa, rodowych, czy też z poprzednich wcieleń, to uzdrawianie duszy i jest ono kluczem do zdrowia. Odkrycie siebie na nowo i życie w zgodzie ze sobą, to ważne kroki w tym procesie. Poszerzanie świadomości to klucz do uzdrawiania, ponieważ aż 90% naszego życia odbywa się w naszej podświadomości, a to sprawia, że żyjemy na autopilocie i w gruncie rzeczy uważamy, że życie nam się przydarza. Zamiast tego możemy wziąć odpowiedzialność za własne życie uświadamiając sobie nasze emocje, zachowania i powtarzające się sytuacje, aby zrozumieć skąd się biorą i dlaczego nam się przydarzają. To uświadamianie może odbywać się na wiele różnych sposobów, jednak jednymi z najskuteczniejszych według mnie są Coaching oraz Totalna Biologia®. Dzięki tym narzędziom możemy pracować nad każdym problemem w każdej dziedzinie naszego życia.
Trudno jednak będzie osiągnąć pełnię zdrowia, jeśli nie zadbamy również o ciało, dlatego nieustannie poszerzam moją wiedzę z zakresu odżywiania i funkcjonowania ciała na poziomie fizycznym. I tu wybrałam innowacyjne narzędzie do diagnostyki SO/CHECK (używane przez najlepszych Naturopatów w Polsce), dzięki któremu wiem, czego dany organizm potrzebuje, aby osiągnąć zdrowie.

Niezwykle cieszy mnie zdobywanie nowej wiedzy poprzez szkolenia, własne doświadczenia oraz czytanie książek na tematy związane z rozwojem osobistym i duchowym. Nieodłączną jest również wiedza na temat fizyki kwantowej, która coraz częściej pojawia się w publikacjach i odkrywa dla nas tajemnice życia i śmierci. Największą jednak nagrodą dla mnie jest zadowolony klient z nową perspektywą na życie, dlatego staram się przekazywać zdobytą przeze mnie wiedzę, pomagać i wspierać w procesie zdrowienia i zmiany.

 

Agnieszka Milewska

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 249 zł
Darmowa dostawa (Kurier DHL) już od 249,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl